Urla’da doğanın içinde
modern bir yaşamın hayalini kurduk!

Images
Özmen Proje Danışmanlık ve Mimarlık A.Ş.

Özmen Proje, gayrimenkul geliştirme ve projelendirme konusunda alanında çağdaş ve yenilikçi ilkelere sahip olan proje, danışmanlık ve mimarlık firmasıdır.

Misyon olarak, ülkemizin her noktasında aileleri ya da şirketleri daha çağdaş ve modern bir hayata ulaştırmak düşüncesiyle projelerini hayata geçiren proje danışmanlık firmasıdır. Özmen proje Ege’nin incisi Urla-İzmir’de başlamış olduğu yeni projesiyle birlikte, Urla’da dingin, huzur dolu yaşama hayalleri gerçekleştirmek için “Hayal Urla” projesini hayata geçirmiştir.

  • Images
Erkay İnşaat Ltd.

30 yıllık mühendislik deneyimi ve çalışanları ile değişen dünyamızdaki en eski iş kollarından biri olan inşaat sektöründe mühendislik ilkelerinden ayrılmadan, kalite anlayışı ile sektörümüze ve ülkemize hizmet anlayışıyla ERKAY İNŞAAT DEKORASYON SAN. TİC. LTD. ŞİRKETİ 1996 yılından bu yana; mimari proje, mühendislik hizmetleri ve bunun yanı sıra mühendislik uygulama projeleri yürütmüştür.

Şirketimiz yapı ve altyapı grubu olarak birçok projeyi başarıyla gerçekleştirmiştir. Yapı grubunda iç mimari uygulama işleri dahil olmak üzere , yapı güçlendirme işlerinin tasarımı ve uygulamaları; alt yapı grubu olarak kazı-dolgu ve zemin ıslahı, atık su –yağmur suyu şebekeleri, su depoları ve içme suyu şebekeleri mühendislik hizmetleri ve uygulamaları da yapmaktadır.

  • Images
Images